Hectische slotfase nekt Sporting Almere

Sporting Almere heeft jl zaterdag na een 4-2 voorsprong de winst alsnog uit handen gegeven. Tegenstander APWC dat koploper wist in blessuretijd Sporting er toch nog onder te krijgen en dropen de Almeerders verslagen af. Na de 4-2 moesten er nog 20 minuten gespeeld worden en wist de koploper nog drie keer te scoren en vertrok met de winst richting Amersfoort. 

Sporting begon goed

Sporting Almere bouwde in de eerste helft een 3-2 voorsprong op door goals van Foad Bahlawan (2x)en Sherwan Mustafa. Na de 2-0 maakte de gasten ook twee goals en was de stand weer gelijk, voor de rust werd het toch nog 3-2 voor de Almeerders. APWC wilde voor de rust de stand nog gelijk trekken maar Sporting liet dit niet toe.

Lange blessuretijd Sporting fataal.

Na de rust wilde sporting de stand opvoeren, wat uiteindelijk ook lukte en kopte Jamal Hofwijks de 4-2 binnen. APWC liet het hier niet bij zitten en ging op zoek naar doelpunten. Er leek niks aan de hand voor de thuisploeg, maar in blessuretijd ging het toch nog mis voor de Almeerders. APWC drong aan en met lange passes bestormde men via de flanken het vijandelijke doel. De druk werd zo groot dat doelpunten voor de gasten niet uit konden blijven, het werd 4-3 en 4-4 en tot overmaat van ramp scoorden zij ook nog de 4-5. De teleurstelling bij Sporting was groot en was de lange blessuretijd de Almeerders fataal geworden.

Komende wedstrijd gaat Sporting op bezoek bij DVSA in Amerongen.

foto: Lenno van Dekken.

Geschreven door