Doelman Arno Copier kan het niet laten

Met zijn 46 jaar heeft doelman Arno Copier nog steeds veel plezier in het voetbalspelletje. Vorig seizoen kwam hij nog uit voor FC Almere en speelde daar drie seizoenen. De ervaren goalie kwam drie jaar geleden mee met trainer Sandor Augustijn die bij DWS assistent trainer was en een tweejarig contract tekende in Almere-Haven bij FC Almere.

Pittige blessure

Het eerste seizoen in Almere kreeg hij te maken met een hardnekkige blessure en moest noodgedwongen lang aan de kant blijven wat de goalie niet beviel want voetbal was immers zijn dingetje. Het afgelopen seizoen kwam Copier weer in actie en speelde een aantal wedstrijden in het eerste team, maar besloot toch maar even wat lager te gaan spelen en belandde in het tweede team van FC Almere.

Goed gevoel bij de club

Toch ging hij weer op zoek naar een nieuwe club en waren er ook diverse aanbiedingen en maakte hij de keuze voor vv Eemboys in Baarn. Daar speelde hij eerder al wat wedstrijden en hield van die club een goed gevoel over en gaat hij komend seizoen daar de selectie versterken. Met zijn 46 jaar is Arno Copier nog erg fanatiek met de voetbalsport bezig en heeft er dan ook veel zin in. De mentaliteit bij de selectie en staf stond hem erg aan en wil graag zijn deel leveren om de club op het goede spoor te houden. Copier gaat eerst voor een jaar en ziet later wel of het langer wordt.

Komende zaterdag is Arno Copier in de Flevo Weekend show bij Omroep Almere. Aanvang uitzending 15:00 uur.

fotobron: Noord Hollands dagblad

Geschreven door