Zondagochtend 7 december rond 08:30 uur viel een man van een balkon aan de Pasar Malamstraat in Almere. Hij overleed ter plekke.
Rond 08:30 kreeg de politie een melding dat er een persoon van een balkon op de 11e verdieping naar beneden was gevallen. Agenten troffen even later het slachtoffer aan op een lager balkon. De man van 53 overleed ter plekke. Het is nog onduidelijk of de man per ongeluk is gevallen of dat er sprake is van een misdrijf.
De recherche van de politie onderzoekt daarom dit incident en heeft op de locatie sporen veiliggesteld. Ook zijn veel bewoners van het appartementencomplex al gesproken tijdens een buurtonderzoek. De politie komt graag in contact met bewoners die nog niet gesproken zijn én vraagt voorbijgangers zich te melden.
Aanhouding
Eén persoon die aanwezig was in de woning waar het slachtoffer voor zijn val verbleef, is gisteren aangehouden en wordt gehoord. De rol en betrokkenheid van deze persoon wordt verder onderzocht.
Iets gezien?
Omwonenden die zondagochtend iets gezien hebben van de val of hebben gemerkt tussen 08:00 en 08:30? Dan komt de politie graag in contact met hen. Bel met 0800-6070. Liever anoniem blijven, bel dan met 0800-7000 en deel de tips met Meld Misdaad Anoniem.



