Buitenboys moest het in de beker opnemen tegen JOS/Watergraafsmeer, een ploeg uit de vierde divisie.Dat het moeilijk zou worden was wel te verwachten, maar Buitenboys geloofde ook nog wel in een stunt. Deze kwam er uiteindelijk niet en verloor de ploeg van Dennis Verwer met 0-4.
Buitenboys voetbalt goed mee
In eerste instantie voetbalde Buitenboys goed mee en kwam men ook wel aan aanvallen toe. JOS was vanaf het begin wel meer in de aanval en er kwamen ook kansen voor de Amsterdammers. Doelman Van Schaik van Buitenboys kon nog wel diverse kansen onschadelijk maken , maar moest later dan toch capituleren en was het voor rust 0-1.Een corner met veel lengte in de ploeg zorgde voor JOS voor deze treffer.
Late beslissing
Na de rust duurde het lang voordat JOS definitief toesloeg, Buitenboys kwam zeker ook bij vlagen voor het vijandelijke doel, maar de gelijkmaker bleef in deze fase uit. Toen JOS de 0-2 maakte was de strijd eigenlijk al beslist, en toen later ook de 0-3 viel, was het definitief over voor de ploeg uit Almere-Buiten. Er werd nog wel geprobeerd om het tij te keren en waren er ook kansen om tot scoren te komen maar JOS kreeg ook meer kansen en wist uiteindelijk ook nog de 0-4 te maken met een knap schot in de kruising. Buitenboys had in deze wedstrijd wel een doelpunt verdiend, maar dit bleef echter uit. Buitenboys gaf deze wedstrijd goed partij, maar JOS was een maatje te groot voor de Almeerders, die komende zaterdag in 2B op eigen veld Bloemendaal ontvangt voor de competitie
Aanvang van dit duel is 15:00 uur op sportpark Polderkwartier.
foto: Buitenboys-doelman Mitchell van Schaik had een paar mooie reddingen tegen JOS.




