Radio Gids

Hieronder vindt u ons programma overzicht. Als u op een dag klikt, ziet u welke programma’s die dag te beluisteren zijn. Klik op een programma van uw keuze en u komt op de programma pagina met informatie over het programma en of de DJ’s.

Ook kunt u het programma terug luisteren. Dat kan vanaf een half uur na de uitzending tot drie weken daarna. Wilt u de uitzending downloaden? Klik op de drie puntjes en u kunt het programma als mp3 binnen halen. Veel luisterplezier!

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag

00:00
De Nacht van Almere
– Soul, Disco & loungemuziek

07:00
Goedemorgen Almere
Met de hits van toen en nu, elk half uur het lokale nieuws

09:00 uur
Jacobs in de Ochtend – Tom Jacobs
– Speciaal ochtend programma met nieuws en verkeer

10:00
Goudkoorts – Wim van Egmond
– Een programma voor bij het werk en de koffie

11:00
Hallo AlmereRegina van Oorschot & Cor Toorenburg
– Speciaal voor hen die in isolatie zitten of hebben gezeten en voor de medewerkers in de zorg

12:00
Sandwich – Peter de With
– Lunchprogramma

13:00
Grand Cafe ReneRene van Elst
– heerlijke muziek om je lunch bij voort te zetten

14:00
De Week Door Midden – Peter Scheltema
Met de hits van toen en nu

16:00
Uit de kluis van Muziek therapie – Rene van den Abeelen
– heerlijke muziek om je lunch bij voort te zetten

17:00
Eenmaster – Wim van Egmond
– Met heerlijke muziek

18:00
Home On A Monday – Walther Sommerhalder
De heerlijkste muziek om bij thuis te komen, live gepresenteerd

20:00
Fiesta Latina – DJ Bavikon
– De heerlijkste latino mix

22:00
Nashville Radio Show
– Met de fijnste country music helemaal uit de USA

00:00
De Nacht van Almere
– Soul, Disco & loungemuziek

07:00
Goedemorgen Almere
– Met de hits van toen en nu, elk half uur het lokale nieuws

09:00
Jacobs in de Ochtend – Tom Jacobs
– Speciaal ochtend programma met nieuws en verkeer

10.00
Goudkoorts – Wim van Egmond
– Een programma voor bij het werk en de koffie

11:00
Beste muziek

12:00
Sandwich – Peter de With
– lunchprogramma

13:00
Grand Cafe Rene – Rene van Elst
– heerlijke muziek om je lunch bij voort te zetten

14:00
In Het Wilde WegDavid Tijsterman
– Twee uurtjes heerlijke muziek om bij weg te dromen

16:00
Uit de kluis van Muziek therapie – Rene van den Abeelen
– heerlijke muziek om je lunch bij voort te zetten

17:00
Eenmaster – Wim van Egmond
– Met heerlijke muziek

18:00
CrossRoadsMusic – Kees de Haan
– Country Soul

19:00
Breek de Dinsdag
Jongeren programma

22:00
De beste podcasts van Almere – Herhaling van zondag
Het Politieke Circus, Hallo Hier Almere
– Het Leugenbankje

00:00
De Nacht van Almere
– Soul, Disco & loungemuziek

07:00
Goedemorgen Almere
– Met de hits van toen en nu, elk half uur het lokale nieuws

09:00
Jacobs in de Ochtend – Tom Jacobs
– Speciaal ochtend programma met nieuws en verkeer

10:00
Goudkoorts – Wim van Egmond
– Een programma voor bij het werk en de koffie

11:00
Beste Muziek

12:00
Sandwich – Peter de With
lunchprogramma

13:00
Grand Cafe Rene – Rene van Elst
– heerlijke muziek om je lunch bij voort te zetten

14:00
In Het Wilde WegDavid Tijsterman
– Met de hits van toen en nu, en weetjes van toen en nu

16:00
Uit de kluis van Muziek therapie – Rene van den Abeelen
– heerlijke muziek om je lunch bij voort te zetten

17:00
Eenmaster – Wim van Egmond
– Met heerlijke muziek om naar te luisteren

18:00
Een uurtje heerlijk mee op de tonen van Soul – Rene van Elst
– Een uurtje heerlijk mee op de tonen van Soul

19:00
Sport in Almere ( Almeers Voetbal )
– Met wedstrijdverslagen, nieuwtjes en interviews
20.00
Lets Talk en Let Chill ( om de week )
Jongeren programma’s gepresenteerd door stichting James

22:00
Symfocity – Arthur Haggenburg
– Twee uur progressieve Rock

00:00
De Nacht van Almere
– Soul, Disco & lounge muziek kan je ongestoord slapen

07:00
Goedemorgen Almere
– Met de hits van toen en nu, elke half uur het lokale Nieuws

09:00
Jacobs in de Ochtend – Tom Jacobs
– Speciaal ochtend programma met nieuws en verkeer

10:00
Goudkoorts – Wim van Egmond
– Een programma voor bij het werk en de koffie

11:00
Beste muziek

12:00
Sandwich – Peter de With
lunchprogramma

13:00
Grand Cafe Rene – Rene van Elst
– heerlijke muziek om je lunch bij voort te zetten

14:00
De Week Door Midden – Peter Scheltema
– Twee uurtjes heerlijke muziek om bij weg te dromen

16:00
Uit de kluis van Muziek Therapie – Rene van den Aabelen
Oude afleveringen van dit mooie muziekprogramma

17:00
Eenmaster – Wim van Egmond
– Met heerlijke muziek

18:00
De Beste Muziekmix
– Met de hits van toen en nu, elk half uur het lokale nieuws

19:00
Tim voor 3 – Anton Lek
drie tracks van de zelfde zanger/zangeres/band

20:00
Almere Informatie – Peter en Lenie
Er gebeurd veel in Almere, live hoort u diverse onderwerpen en regelmatig verslag van uit het stadhuis.

22:00
Connect
– Verbonden met de wereld van de muziek

00:00
De Nacht van Almere
– Soul, Disco & loungemuziek

07:00
Goedemorgen Almere
– Met de hits van toen en nu, elk half uur het lokale nieuws

09:00
Jacobs in de Ochtend – Tom Jacobs
– Speciaal ochtend programma met nieuws en verkeer

10:00
Goudkoorts – Wim van Egmond
– Een programma voor bij het werk en de koffie

11:00
Chronischgezond.nu – Cors van den Berg ( under construction )
Informatie programma over hoe kan ik gezond leven

12:00
Sandwich – Peter de With
– lunchprogramma

13:00
Grand Cafe Rene – Rene van Elst
– heerlijke muziek om je lunch bij voort te zetten
14:00
De Beste Muziekmix
– Met de hits van toen en nu, elk half uur het lokale nieuws

16:00
Uit de kluis van Muziek therapie – Rene van den Abeelen
– heerlijke muziek om je lunch bij voort te zetten

17:00
Eenmaster – Wim van Egmond
– Met heerlijke muziek

18:00
Club 45 – Rob De Graaf
gewoon om terug te keren tot de tijd van de 45 plaatjes

20:00
Almere Plenair – Marc Rombout, Gerard de Vries & Arno Borgers
informatief programma over vrijwilligers en hun werk

22:00
The Basement – DJ TLP
Even helemaal los op de heerlijkste R&B muziek

23.00
House met DJ Djanzz
De lekkerste house muziek

00:00
House met DJ Djanzz
de fijnste mixen speciaal voor u gemaakt

02.00
De Nacht van Almere
– Soul, Disco & loungemuziek

07:00
Goedemorgen Almere
Met de hits van toen en nu, elke half uur het lokale nieuws

09.00
Wakker worden met Johan & Bjork – Johan van Kesteren & Bjork Lommerse
– nieuws, informatie en de heerlijkste muziek om wakker te worden

12.00
Comeback – Frank Roos
Terug naar de jaren 60-70-80 met mooie verhalen en weetjes uit die tijd

14.00
De Flevo Weekend Show – Rene en Yvonne Homan
Live vanaf de muziekstudio’s in Muziekwijk

16:00
Top 40 Toen – Wim van Egmond
De top 40 van toen met oude jingles, mooie nostalgie

19.00
Gewoon Almere
De heerlijkste muziek speciaal geselecteerd

21:00
Zaterdag Gewoon Anders – under construction
Live vanuit de studio


00:00
De Nacht van Almere
– Soul, Disco & lounge muziek kan je ongestoord slapen

07:00
Goedemorgen Almere
– Met de hits van toen en nu, elke half uur het lokale Nieuws

09:00
Simone op Zondag – DJ Simone
– Fijne muziek om wakker te worden live presentatie

10:00
Goedemorgen Almere
– Met de hits van toen en nu, elke half uur het lokale Nieuws

12.00
NederTop Jan Van Acht
– De heerlijkste muziek en leuke weetjes

14:00
De beste podcasts van Almere
– Het Politieke Circus, Hallo Hier Almere – Het Leugenbankje

16.00
MuziekTherapie – René van den Abeelen
– Muziektherapie is een programma dat lekker ouderwets, handmatig

17:00
Almere in de middag
– Met de hits van toen en nu, elke half uur het lokale Nieuws

18:00
Classics 60&70 jaren Live – DJ’s Patrick en Henri
Laat u heerlijk mee terug nemen naar de jaren 60/70

22:00
Progressive – DJanzz
– Alternatieve house