Ajax-zaterdag heeft in een enerverende wedstrijd in de verlenging de districtsbeker veroverd. Trainer Sandor Augustijn, die het zaterdag 2 team onder zijn hoede had, werd aangesteld nadat trainer Ole Tobiasen was gestopt bij het 1e zaterdagteam van Ajax dat in de vierde divisie uitkomt om de slechte resultaten in de competitie te verbeteren. De competitie draait nog twee weken maar de positie is niet optimaal voor de Amsterdammers en vechten ze voor lijfsbehoud.
Sensatie in verlenging
Voor de beker ging het een stuk beter en stond men uiteindelijk in de finale waar men JOS/ Watergraafsmeer moest bestrijden om de cup te veroveren. Dit lukte uiteindelijk en scoorde men ver in blessuretijd de winnende treffer en gaf de ploeg van Sandor Augustijn dit ook niet meer weg. Na een 0-1 achterstand kwam Ajax goed terug en scoorde de 1-1 door Aram Arik. Wel had JOS een tweede gele kaart ontvangen en moest met tien man verder. Dit kwam Ajax niet slecht uit en kreeg meer balbezit en diverse kansen, ook JOS was nog wel gevaarlijk,maar een score bleef uit. Na 90 minuten dus 1-1 en was een verlenging nodig om een winnaar aan te wijzen. Ver in blessuretijd lukte Ajax het uiteindelijk om op 2-1 te komen en werd Ufuk Ulker de matchwinner en was de emotie groot bij de ploeg van trainer Sandor Augustijn.
Degradatiezorgen voor Ajax en Swift.
Komende zaterdag krijgt Ajax nog een pittige wedstrijd tegen Swift en zal men weer aan de bak moeten om uit de degradatiezone te komen, Swift staat gelijk met Ajax en zal ook moeten winnen. Spannende slotfase dus nog voor de Amsterdammers en hopelijk ook met succes!
foto: Joost Rietdijk. Trotse trainer Sandor Augustijn met naast zich Rogier Arduin die natuurlijk ook super trots was.




