Nieuw complex voor wonen en werken met beperking

Aanstaande vrijdag opent zorginstelling TriadeVitree in Poort een nieuw woongebouw voor Almeerders met een verstandelijke beperking. De vestiging is gebouwd aan de Lahemaalaan.

De Lahemaalaan is een locatie voor cliënten, waar wonen en werken samen onder één dak komen. De locatie biedt ruimte aan meer dan zestig tweekamerappartementen en verschillende vormen van dagbesteding. Bewoners en cliënten wonen en werken hier in een omgeving die is ingericht op ontwikkeling, zelfstandigheid en ontmoeting.

Het is een complex waar mensen met een beperking niet alleen kunnen wonen, maar ook groeien en meedoen, zegt de leiding van TriadeVitree. Triade Vitree biedt zorg en ondersteuning aan volwassenen met een verstandelijke beperking of psychische kwetsbaarheid, en jeugdhulp aan kinderen, jongeren en gezinnen. 

De opening wordt vrijdag verricht door burgemeester Van der Loo.

Geschreven door