SC Buitenboys maatje te klein voor HBOK

Tweedeklasser Buitenboys heeft koploper HBOK zaterdag niet kunnen verrassen. De Almeerders gingen ruim met 1-4 onderuit tegen HBOK, dat op veel fronten de betere ploeg was. Na deze nederlaag staat Buitenboys op een 13e plaats op de ranglijst in 2B. Buitenboys kon deze wedstrijd niet compleet aantreden door diverse blessures.

Sterk HBOK

Vanaf het begin gaf HBOK de toon aan en kreeg al snel diverse kansen om de score te openen. De zuiverheid bij de spits van HBOK was nog niet aanwezig en kwam Buitenboys goed weg. Pas in minuut 22 kreeg Buitenboys de kans om te scoren, maar een inzet was veel te slap om HBOK-doelman Kay Hilverink te verrassen. Nog geen minuut later was het aan de andere kant wel raak toen Yanic Wildschut de 0-1 scoorde voor de Zunderdorpers. Hierna was er even later een vrije schop voor Buitenboys,maar hier werd niets mee gedaan. HBOK bleef de toon aangeven in dit duel en wist ook voor de rust nog tweemaal tot scoren te komen, eerst was het Tom de Lange die de 0-2 maakte en later werd het ook nog 0-3 door weer Wildschut. Dit werd ook de ruststand al had HBOK zeker meer goals kunnen scoren.

Buitenboys toont meer energie

Na de rust bleven de gasten de betere ploeg, maar Buitenboys kwam wel iets beter voor de dag maar het scoren was deze middag te veel gevraagd voor de ploeg uit Almere-Buiten. Snel na de rust was het al 0-4 en was het duel eigenlijk al beslist, dat Buitenboys later in het duel nog een goal wist te maken deed geen goed aan het matige spel van de thuisploeg. HBOK had ook in de tweede helft de stand nog op kunnen voeren, maar mede door diverse reddingen van Buitenboys-doelman Indy Kool bleef de schade nog enigszins beperkt. Het bleef bij de 1-4 stand en bleef HBOK de koploper en staat Buitenboys op de voorlaatste plaats in 2B.

Komende wedstrijd gaat Buitenboys op bezoek bij EDO in Haarlem.

foto: Spelmoment uit de wedstrijd.

Geschreven door