Lintjesregen bij Zorggroep Almere voor al onze vrijwilligers!

Elk jaar rondom Koningsdag, krijgen vele Nederlanders tijdens de bekende ‘Lintjesregen’ een lintje uitgereikt als dank voor het belangrijke werk dat zij doen. Meestal gaat het hier om vrijwilligers die uit handen van de (loco) burgemeester dit lintje krijgen. 

Wij bij Zorggroep Almere vinden dat ook al onze vrijwilligers een lintje verdienen! Daarom krijgen al onze vrijwilligers een speciaal voor hen gemaakte kaart mét een speciaal Zorggroep Almere lintje. 

Marjolein Hekkelman, één van de coördinatoren vrijwilligers van Zorggroep Almere heeft de lintjes al uitgereikt; “De vrijwilligers waren zeer verrast en vonden het een erg leuke verrassing. Ze voelen zich gewaardeerd! Ik heb hen aangegeven hoe dankbaar wij allemaal zijn voor hun inzet en dat wij hopen dat ze nog lang aan ons verbonden zijn.”

Een dik verdiend ‘dankjewel’ voor onze vrijwilligers dus.

Geschreven door