Forza Almere wil kampioen worden: Gary Bouwmeester:  “We hebben een kampioensploeg”.

Forza Almere degradeerde vorig seizoen uit de vierde klasse maar men is ervan overtuigd dat men een kanshebber is voor de titel in de vijfde klasse.

Men wil het verloren terrein graag zo snel mogelijk terug veroveren en daar is natuurlijk alle redenen voor.

Niet onderschatten.

De van ASC Waterwijk overgekomen Gary Bouwmeester ziet zijn ploeg als een serieuze kandidaat voor de titel. “ Aankomende zaterdag is Blauw Wit onze eerste tegenstander en deze ploeg verloor in de beker tweemaal met flinke cijfers maar won wel het derde duel. Ik vind onze ploeg gewoon te goed voor de vijfde klasse en daarom staat bij ons kampioen worden hoog in het vaandel. We zullen geen team onderschatten en onze trainer Tigran Balasanjan wil aanvallend voetbal gaan spelen en dat komt dat wij veel kwaliteiten in onze ploeg hebben die daar op ingesteld zijn.  Zaterdag missen we wel een belangrijke speler nl Kay Wilms die nog met een blessure kampt, maar verder kunnen we op ons sterkst uitkomen.

Het duel van zaterdag op het sportpark aan de Sas van Gentlaan tegen Blauw Wit begint om 14.30uur.

Geschreven door