Het team van Stadhuisplein Live van Omroep Almere volgde in het stadhuis de 805e Politieke Markt. Elke donderdagavond zijn we live te volgen via onze kijk live stream van 19-22.00 uur.
Ons team, Cisca van Rijn, Anna Ernst & Pheer Mol vertelde live wat er speelde in de gemeenteraad in het stadhuis, de nieuwe gemeenteraad kwam bij elkaar \ en was er de voorstellen van de informateur om een nieuw college samen te stellen.
Voor aanvang werd het nieuwe jongerenlied van Almere 50 gepresenteerd door leden van Collage Almere, de videoclip ziet u hieronder. En ja een meezingversie,
Wilt u de content voor uw eigen socials of website gebruiken, dat is toegestaan mits u naamsvermelding plaatst `Omroep Almere’.
Sta op de clip.
Start de clip,
Klik op rechter muisknop
Kies voor Video opslaan of voor Link video opslaan
Hierna kunt u de clips zelf plaatsen
Graag naamsvermelding
Dit programma is mede mogelijk gemaakt door Noordpool-airconditioning 036-5225967 klik hier
Opening 806e politieke markt door Pheer Mol en Ciska van Rijn
Interview Ciska van Rijn met Valentijn Rijsbergen, over wooncomplex
Interview Anna Ernst met Georgine Panhuijsen, Fractie assistent CU
Interview Anna Ernst met Willem Boutkan, Fractievoorzitter PVV
Duiding Anna Ernst met Ciska van Rijn
Interview Anna Ernst met John van der Pauw, Clienten Beraad Almere over opvolging petitie
Afsluiting live uitzending van de 806e politieke markt door Ciska van Rijn en Anna Ernst
Foto archief




