SC Buitenboys gaat geslaagde samenwerking aan met House of Warriors.

 · 

SC Buitenboys is vorig seizoen een samenwerking aan gegaan met House of Warriors, om onze spelers en speelsters fysiek en mentaal naar een hoger niveau te krijgen. Hierin is Buitenboys vooruitstrevend om de nadruk te leggen op deze twee belangrijke aspecten binnen het voetbal.

Een half jaar later zijn wij zeer tevreden over de samenwerking met House of Warriors. Op dit moment trainen onze selectieteams wekelijks onder bezielende leiding van de gebroeders Kempenaar. Volgend seizoen wordt deze samenwerking uitgebreid naar meerdere teams binnen onze club. Het streven is dan ook om de methodiek van House of Warriors te gebruiken voor onze recreatieteams. En ook hen te helpen om bij de spelers en speelsters van de recreatie (op een goede en leerzame manier) het fysieke en mentale gedeelte te vergroten.

SC Buitenboys en House of Warriors, samen op weg naar mooie resultaten!!

Geschreven door