Almeerse clubs gaan weer voor de winst

Zaterdag weer een interessant programma voor de Almeerse voetbalclubs. Zo gaat ASC Waterwijk in de tweede klasse G op bezoek bij FC Horst. Deze ploeg staat op plek 5 en Waterwijk klom vorige week naar plek 11. De Almeerders zijn nog lang niet veilig en zullen moeten winnen. In deze afdeling staat alles kort op elkaar dus er is nog van alles mogelijk. Voor de 2e periode staat Waterwijk fier aan kop en heeft 2 punten voorsprong op de concurrentie.

SC Buitenboys speelt ook een uitwedstrijd en gaat naar vv Nunspeet dat op plaats 12 staat en ook in gevaar is voor degradatie. Buitenboys zal ook de punten moeten pakken want het verschil met nr 12 is maar twee punten.

Vierdeklasser Forza Almere gaat op bezoek bij AH’78 en wil graag hoog eindigen en graag kampioen worden,hier zijn nog alle kansen voor maar krijgt nog wel te maken met sv Diemen dat in punten gelijk staat.

FC Almere is in deze klasse zaterdag vrij, dus kunnen de blessures wat meer rust krijgen.

Vijfdeklasser Sporting Almere speelt ook een uitwedstrijd bij APWC in Amersfoort. Winst is hier ook noodzakelijk om niet in degradatienood te komen.

Later volgen verslagen op Omroep Almere Sport.

Geschreven door